Yaşam

Organizasyon 73. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Organizasyon Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT1 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Teşkilat dün akşam 73. bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Tims&B Productions imzalı Organizasyon’un yeni bölümünde Ömer ve Zehra’nın yaşadıkları büyük merak konusu oldu. Son olarak istihbaratın esir aldığı Ömer’i kurtarmak isteyen Zehra büyük bir sorunla karşı karşıya kalmıştır. Yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ajansın son bölümü tek parça tam ekran…

Organizasyonun son bölümünde; Zehra, Ömer’i kaybetme korkusuyla yüzleşince bir iç acıyla baş başa kalır. Ancak, intikam hırsıyla körüklenen kafasında planlar oluşmaya başlamıştır bile.

Efkar, acıyla karşılaştığında açığa çıkma riskini göz ardı ederek ikinci kez gözlerinin önünde harekete geçer. Şimdi gemiler yandı.

Terör devleti için sahadakileri örgütlemeye başlayan Haryley’nin planları bir bir işliyor.

Helen, hiç ummadığı anda babasının gerçek yüzünü görür. Böylesine keskin bir dönüşüme tanık olduktan sonra yeni bir kararın eşiğine gelecektir.

Herkes attığı adımların hesabını vermeli. Gizli sırlar bu adımları birbiri ardına takip eder. Tam tehlike belirdiğinde, ona karşı koymak zorundalar.

Ajans Önceki Bölümde Neler Oldu?

Hartley, yenilgisinin ardından Siyah İnci’yi kontrol etmekte zorlanır. Zehra ve Ömer arasındaki bağın güçlenmesi Kara İnci’nin intikam arzusunu alevlendirir. Namlunun ucundaki Korkut’un Helen’e yaptığı teklif safları değiştirecek. Efkar, ailesinden uzakta vatan borcunu ödemeye çalışırken tanıdık bir acıya tanık olur. Ömer ve Zehra geçmişe açılan kapıdan içeri adım atmışlardır ama bu durumun üzerlerine acı ve intikam duyguları getireceğinden habersizdirler.

Organizasyon Bölüm 73 Tek Segment İzleme Ekranı

ORGANİZASYON SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu